Succesvolle stage traditionele Yangstijl

Printvriendelijke versiePrintvriendelijke versie

Op zaterdag 14 januari was er onze eerste stage traditionele Yangstijl in het Hof ten hemelrijk. Het werd een leuke en ontspannen dag waarbij we naast onze leden ook drie gasten van buiten onze club mochten verwelkomen...

vier eigenlijk want we kregen ook bezoek van Victor, de kleinzoon van Eliane, de concierge van het gemeenschapscentrum, die met grote ogen en ditto belangstelling een tijdje meeoefende. 

De eerste sectie van de 85-vorm werd uitvoerig toegelicht door Marc, met behulp van fragmenten van video's van zijn leraar Zhao Youbin. Van Zhao vind je heel wat videos op youtube en voor de 85-vorm is deze de beste:

 

Wij danken Johan voor de mooie foto's

Een korte slideshow van de stage kan je hier bekijken: